دوچرخه فلش - دوچرخه فلش ultra2 - خرید دوچرخه الترا 2 -مستر فلش

دوچرخه فلش Ultra 2

قیمت: 1,520,000

توضیحات کلی

دارای سیستم ترمز هیدرولیکی شیمانو، شانژمان 27 دنده آسرا (Acera)، دوشاخ سانتور با قابلیت قفل شدن.

دسته بندی های این محصول

تحلیل و بررسی دوچرخه فلش Ultra 2

ارزیابی برند فلش

در سال های اخیر با توجه به رشد صنعت دوچرخه در کشورمان برند های جدیدی در حوزه دوچرخه و دوچرخه سواری به کشورمان ورود پیدا کردند تا علاوه بر رقابت با یکدیگر، طیف انتخاب برای مشتریان را نیز افزایش دهند تا دیگر محدود به چند برند خاص با قیمت هایی نامعقول نباشیم! یکی از برند هایی که در این صنعت خیلی پر قدرت ظهور کرد و در مدت کوتاهی توانست جایگاه خوبی را در میان دوچرخه سواران کسب کند برند فلش بود. برندی که در ابتدا روز های ورود خود با ساخت و عرضه دوچرخه های ارزان قیمت و با کیفیت ورود خود را آغاز کرد و امروز با توجه به جایگاه خوبی که در میان دوچرخه سواران پیدا کرده، دوچرخه های توریستی، برقی، شهری و دیگر مدل های حرفه ای خود را نیز به بازار عرضه نموده و با استقبال بسیاری از دوچرخه سواران مواجه شده به گونه ای که ذهنیت های سنتی و غلط نسبت به برند های چینی را با کیفیت و قیمت های خود توانسته از بین ببرد.

سری الترای فلش

دوچرخه های سری الترای فلش، دوچرخه هایی با سایز تایر 26 اینچ هستند همگی از بدنه های آلمنیوم و با کیفیت های خوبی ساخته شده اند و بدون استثنا همه مدل های این سری دارای دوشاخ قفل شو و ترمز های دیسکی هستند. در ادامه بیان به مزیت ها و عیب های مدل الترا 2 از دید کارشناسان مستر فلش خواهیم پرداخت.

بررسی بدنه و دوشاخ الترا 2

به بدنه فلش الترا 2 که می نگریم بدون هرگونه اغراقی می توانیم بگوییم با یک شاهکار کیفیت و زیبایی در این بازه قیمت مواجه هستیم. طراحی بدنه فلش الترا 2 به لطف تکنیک ساختی که در آن به کار رفته هیچ جای جوش خوردگی ای به چشم نمی خورد و با توجه به طراحی دل نشین آن به صراحت می توان ادعا کرد با دوچرخه های 3 یا 4 میلیونی برند های دیگر می تواند در طراحی رقابت کند. وقتی بیشتر به بدنه این دوچرخه توجه کنید متوجه یک نکته دیگر هم خواهید شد و آن استقامت این بدنه می باشد. نکته دیگری که در دوچرخه الترا 2 وجود دارد استفاده از دوشاخ سانتور با قابلیت قفل شدن می باشد که کارایی بی نقصی دارد و با پیچ تنظیمی که بر روی آن قرار دارد شما می توانید تعیین کنید تا این دوشاخ چه اندازه راندمان داشته باشد. در تست هایی که کارشناسان مسترفلش با دوشاخ های سانتور انجان داده اند، به این نتجه رسیده اند که این دوشاخ به نسبت به دوشاخ های رقیب خود در این بازه قیمت بسیار سبک تر بوده و کارایی بی نقصی دارد و از پس فشار های شما به راحتی بر می آیند. در پرش ها و سرازیری های سنگلاخی با شیب تند به نرمی عمل می کنند و حس کنترل خوبی به دوچرخه سوار می دهند.

دوچرخه فلش الترا 6 | دوچرخه فلش

 

بررسی سیستم دنده الترا 2

سیستم دنده الترا 2 همانند بدنه این دوچرخه شما را قافل گیر خواهد نمود! یک سیستم دنده بی نقص و با کارایی کم نظیر در این بازه قیمت! دوچرخه فلش الترا دارای 27 دنده، 9 دنده در عقب و 3 دنده در جلو می باشد. تعویض دنده در عقب این دوچرخه توسط شانژمان شیمانو آسرا 3000 انجام میگیرد و طبق عوض کن شیمانو آلتوس دنده های جلو را تعویض می نماید. وظیفه فرماندهی دنده ها نیز با دسته دنده شیمانو آلتوس است که از وظیفه خود به خوبی بر می آید. خوب! با این سیستم دنده شما به دل هر کجا که بخواهید می توانید بزنید! به لطف سیستم دنده الترا 2 شما لذت تعویض دنده نرم و سریع را خواهید چشید و بدون مشکل خواصی از پس مسیر های سخت بر خواهید آمد.

بررسی سیستم ترمز الترا 2

الترا 2 از ترمز های دیسکی هیدرولیکی شیمانو بهره می برد که کیفیت کم نظیری دارند و قادر به ترمز گیری های سریع و سخت هستند. سیستم ترمز الترا 2 نیز مثل باقی قسمت های این دوچرخه عالی عمل می کند.

جمع بندی و تحلیل نهایی: الترا 2 بی نقص و قدرتمند.

طبق نظر کارشناسان ما، دوچرخه فلش الترا 2 از همه لحاظ بی نقص عمل خواهد کرد و در هیچ مسیری کم نخواهد آورد. اگر آن را برای استفاده در شهر تهیه نمایید با یک دوچرخه پتانسیل بالا روبرو خواهید بود که سواری آن در سرتاسر مسیر برایتان فقط لذت به همراه خواهد داشت. اگر هم قصد آفرود و سواری در مسیر های کوهستانی سخت را دارید، با توجه به سیستم دنده آن شما همه جا قادر خواهید بود که بروید و با توجه به استقامت بدنه آن و دوشاخش، شما به راحتی می توانید مسیر های سنگلاخی آن را برانید و به لطف ترمز های هیدرولیکی شیمانو هر آنجا که خواستید باستید.

(فقط اگر قصد آفرود با این دوچرخه را داشتید فراموش نکنید که با لاستیک های استاندارد این دوچرخه کارتان اندکی سخت خواهد بود و نیازمند آن هستید که لاستیک های کوهستان با گل های درشت تر تهیه نمایید.)

 

 

مشخصات بدنه

جنس بدنه
آلومنیوم
دوشاخ
سانتور - با قابلیت قفل شدن
فرمان و کرپی فرمان
فلش
طیق قامه
شیمانو | Shimano-Fc 351
توپی تنه
بلبرینگ
سایز
26
سایز تنه
17
رنگ ها
سفید - قرمز - خاکستری - آبی - مشکی

مشخصات سیستم دنده

دسته دنده
شیمانو آلتوس 370 (Altus)
طبق عوض کن
شیمانو آلتوس (Altus)
شانژمان
شیمانو آسرا 3000 (Acera)
خودرو
شیمانو | Shimano HG200

مشخصات چرخ ها و سیستم ترمز

طوقه
آلومنیوم دو جداره
لاستیک
کندا 2.1
توپی چرخ ها
-
نوع ترمز
دیسکی - هیدرولیکی
برند ترمز
شیمانو M315

مراحل خرید و تحویل کالا در مستر فلش:

  • ورود اطلاعات شخصی شما جهت صدور فاکتور کالا و ورود اطلاعات ارتباطی جهت ارسال به موقع و صحیح کالا
  • تایید اطلاعات وارد شده توسط شما
  • پرداخت بیانه به مبلغ 100,000 تومان به صورت آنلاین
  • تماس تیم پشتیبانی مستر فلش تا ظرف مدت 8 ساعت کاری جهت هماهنگی نهایی جهت ارسال کالا
  • ارسال رایگان دوچرخه به محل تحویل و تسویه نهایی هنگام تحویل کالا
  • ارسال فاکتور خرید به ایمیل شما ظرف مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا

لازم به ذکر است که شرایط خرید و تحویل فوق مختص به شهر تهران می باشد و مشتریان عزیزی که قصد تحویل کالا در خارج از تهران را داشته باشند پس از پرداخت بیانه می بایست به شیوه کارت به کارت با فروشگاه مستر فلش تسویه نمایند و هزینه ارسال کالا را نیز پس از محاسبه پرداخت نمایند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مستر فلش تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس پشتیبان: 09389340538

محصولات مرتبط

مستر فلش - mrflash - فروشگاه دوچرخه