دوچرخه فلش - دوچرخه فلش ultra 4 - خرید دوچرخه الترا 4 -مستر فلش

دوچرخه فلش Ultra 4

قیمت: 1,200,000

توضیحات کلی

دارای سیستم ترمز هیدرولیکی نات، شانژمان 27 دنده آلتوس (Altus)، دوشاخ فلش با قابلیت قفل شدن.

دسته بندی های این محصول

تحلیل و بررسی دوچرخه فلش Ultra 5

ارزیابی برند فلش

در سال های اخیر با توجه به رشد صنعت دوچرخه در کشورمان برند های جدیدی در حوزه دوچرخه و دوچرخه سواری به کشورمان ورود پیدا کردند تا علاوه بر رقابت با یکدیگر، طیف انتخاب برای مشتریان را نیز افزایش دهند تا دیگر محدود به چند برند خاص با قیمت هایی نامعقول نباشیم! یکی از برند هایی که در این صنعت خیلی پر قدرت ظهور کرد و در مدت کوتاهی توانست جایگاه خوبی را در میان دوچرخه سواران کسب کند برند فلش بود. برندی که در ابتدا روز های ورود خود با ساخت و عرضه دوچرخه های ارزان قیمت و با کیفیت ورود خود را آغاز کرد و امروز با توجه به جایگاه خوبی که در میان دوچرخه سواران پیدا کرده، دوچرخه های توریستی، برقی، شهری و دیگر مدل های حرفه ای خود را نیز به بازار عرضه نموده و با استقبال بسیاری از دوچرخه سواران مواجه شده به گونه ای که ذهنیت های سنتی و غلط نسبت به برند های چینی را با کیفیت و قیمت های خود توانسته از بین ببرد.

سری الترای فلش

دوچرخه های سری الترای فلش، دوچرخه هایی با سایز تایر 26 اینچ هستند همگی از بدنه های آلمنیوم و با کیفیت های خوبی ساخته شده اند و بدون استثنا همه مدل های این سری دارای دوشاخ قفل شو و ترمز های دیسکی هستند. در ادامه بیان به مزیت ها و عیب های مدل الترا 4 از دید کارشناسان مستر فلش خواهیم پرداخت.

بررسی بدنه و دوشاخ الترا 4

دوچرخه فلش الترا 4 دارای بدنه ای سبک با طراحی زیباست و در عین حال ساده! در دوچرخه فلش الترا 4 مثل فلش الترا 5 و یا الترا 3 از تکنیک های روز برای فرم دهی بدنه استفاده نشده و جای جوش ها در بدنه واضح هستند؛ گرچه از این نکته با توجه به سیستم دنده این دوچرخه می توان چشم پوشی کرد. نکته مثبتی که در بدنه الترا 4 به چشم می خورد دوشاخ کمک دار فلش به همراه قفل فعال و غیر فعال نمودن دوشاخ و پیچ تنظیم دوشاخ است. گرچه از دید کارشناسان مسترفلش کیفیت این دوشاخ به دوشاخ های سانتور نمی رسد، ولکن کیفیت رضایت بخشی دارد به نحوی که در پرش های کم ارتفاع می توان تا حد زیادی روی آن حساب کرد و همچنین در تست های انجام شده در سرازیری های معمولی و سنگ لاخی نیز نسبتا خوب عمل کرده و کارشناسان مارا راضی نگه داشته است.

دوچرخه فلش الترا 6 | دوچرخه فلش

 

بررسی سیستم دنده الترا 4

سیستم دنده دوچرخه الترا 4 را می توان به صراحت یکی از بی نظیر ترین سیستم دنده ها در این بازه قیمت نامید! چرا که این دوچرخه دارای 27 دنده، 9 دنده عقب و 3 دنده جلو است که به لطف شانژمان شیمانو آلتوس M370 دنده های عقب آن به نرمی تعویض می گردند. طبق عوض کن این دوچرخه نیز شیمانو آلتوس است که از پس تعویض دنده های جلوی دوچرخه به خوبی بر میاید. دسته دنده آلتوس M370 این دوچرخه نیز به آسانی کار تعویض دنده ها را انجام میدهد. مطمئناً در این بازه قیمت اینکه صاحب یک دوچرخه 27 دنده شوید برایتان خیلی رضایت بخش خواهد بود و کارشناسان مسترفلش این نوید را به شما میدهند که سیستم دنده دوچرخه الترا 4 شما را جایی نا امید نخواهند کرد.

بررسی سیستم ترمز الترا 4

دوچرخه الترا 4 همانطور که میدانید از سیستم ترمز هیدرولیکی نات بهره می برد. شاید ترمز های هیدرولیکی نات به خوبی ترمز های هیدرولیکی شیمانو نباشند، ولی برای دوچرخه در این بازه قیمت توقع بیشتری نمی توان داشت.

جمع بندی و تحلیل نهایی: الترا 4 دوچرخه ای ساده با سیستم دنده کم نظیر.

از نگاه کارشناسان مسترفلش، دوچرخه الترا 4 از یک طراحی ساده و زیبا بهره می برد در حالی که سیستم دنده آن یک سیستم دنده بی نقص است! طبق تست های کارشناسان مسترفلش دوچرخه الترا 4 در بحث دنده شما را جایی نا امید نخواهند کرد، ولکن دوشاخ و ترمز این دوچرخه همچون دنده های آن نیستند و باید با ملایمت با آن ها برخورد کنید و آن ها را تحت فشار های سنگینی همچون مسیر های سنگلاخی با شیب تند قرار ندهید. اگر هم قصد دارید دوچرخه الترا 4 را برای استفاده درون شهر خریداری کنید به صراحت به شما می گوییم نه تنها نیاز هایتان را به خوبی رفع خواهد نمود، بلکه طعم لذت بخش سواری با یک دوچرخه 27 دنده را نیز به شما خواهد چشاند و در کل جایی نا امیدتان نخواهد کرد.

 

 

مشخصات بدنه

جنس بدنه
آلومنیوم
دوشاخ
فلش - با قابلیت قفل شدن
فرمان و کرپی فرمان
فلش
طیق قامه
شیمانو | Shimano-Fc 351
توپی تنه
بلبرینگ
سایز
26
سایز تنه
17
رنگ ها
سفید - قرمز - خاکستری - آبی - مشکی

مشخصات سیستم دنده

دسته دنده
شیمانو آلتوس 370 (Altus)
طبق عوض کن
شیمانو آلتوس (Altus)
شانژمان
شیمانو آلتوس 370 (Altus)
خودرو
شیمانو | Shimano HG200

مشخصات چرخ ها و سیستم ترمز

طوقه
آلومنیوم دو جداره
لاستیک
کندا 1.9
توپی چرخ ها
-
نوع ترمز
دیسکی - هیدرولیکی
برند ترمز
نات

مراحل خرید و تحویل کالا در مستر فلش:

  • ورود اطلاعات شخصی شما جهت صدور فاکتور کالا و ورود اطلاعات ارتباطی جهت ارسال به موقع و صحیح کالا
  • تایید اطلاعات وارد شده توسط شما
  • پرداخت بیانه به مبلغ 100,000 تومان به صورت آنلاین
  • تماس تیم پشتیبانی مستر فلش تا ظرف مدت 8 ساعت کاری جهت هماهنگی نهایی جهت ارسال کالا
  • ارسال رایگان دوچرخه به محل تحویل و تسویه نهایی هنگام تحویل کالا
  • ارسال فاکتور خرید به ایمیل شما ظرف مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا

لازم به ذکر است که شرایط خرید و تحویل فوق مختص به شهر تهران می باشد و مشتریان عزیزی که قصد تحویل کالا در خارج از تهران را داشته باشند پس از پرداخت بیانه می بایست به شیوه کارت به کارت با فروشگاه مستر فلش تسویه نمایند و هزینه ارسال کالا را نیز پس از محاسبه پرداخت نمایند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مستر فلش تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس پشتیبان: 09389340538

محصولات مرتبط

مستر فلش - mrflash - فروشگاه دوچرخه