دوچرخه فلش - دوچرخه فلش ultra 5 - خرید دوچرخه الترا 5 -مستر فلش

دوچرخه فلش Ultra 5

قیمت: 1,100,000

توضیحات کلی

دارای سیستم ترمز هیدرولیکی، شانژمان 24 دنده آلتوس (Altus)، دوشاخ فلش با قابلیت قفل شدن.

دسته بندی های این محصول

تحلیل و بررسی دوچرخه فلش Ultra 5

ارزیابی برند فلش

در سال های اخیر با توجه به رشد صنعت دوچرخه در کشورمان برند های جدیدی در حوزه دوچرخه و دوچرخه سواری به کشورمان ورود پیدا کردند تا علاوه بر رقابت با یکدیگر، تنوع انتخاب برای مشتریان را نیز افزایش دهند تا دیگر محدود به چند برند خاص با قیمت هایی نامعقول نباشیم! یکی از برند هایی که در این صنعت خیلی پر قدرت ظهور کرد و در مدت کوتاهی توانست جایگاه خوبی را در میان دوچرخه سواران کسب کند برند فلش بود. برندی که در ابتدا روز های ورود خود با ساخت و عرضه دوچرخه های ارزان قیمت و با کیفیت ورود خود را آغاز کرد و امروز با توجه به جایگاه خوبی که در میان دوچرخه سواران پیدا کرده، دوچرخه های توریستی، برقی، شهری و دیگر مدل های حرفه ای خود را نیز به بازار عرضه نموده و با استقبال بسیاری از دوچرخه سواران مواجه شده به گونه ای که ذهنیت های سنتی و غلط نسبت به برند های چینی را با کیفیت و قیمت های خود توانسته از بین ببرد.

سری الترای فلش

دوچرخه های سری الترای فلش، دوچرخه هایی با سایز تایر 26 اینچ هستند همگی از بدنه های آلمنیوم و با کیفیت های خوبی ساخته شده اند و بدون استثنا همه مدل های این سری دارای دوشاخ قفل شو و ترمز های دیسکی هستند. در ادامه بیان به مزیت ها و عیب های مدل الترا 5 از دید کارشناسان مستر فلش خواهیم پرداخت.

بررسی بدنه و دوشاخ الترا 5

زمانی که به بدنه دوچرخه های فلش الترا 5 نگاه می کنید با یک تحول روبرو خواهید شد که در دوچرخه های روز و گران قیمت بیشتر این تحول نو و جدید را خواهید دید، تحولی که در وزن دوچرخه، جذابیت بدنه و استقامت بدنه تاثیرات مثبتی دارد! اگر در تصاویر منتشر شده در سایت مسترفلش به قسمت جلوی دوچرخه و بالای دوشاخ دقت کنید متوجه این مسئله خواهید شد که هیچ گونه جای جوشی در آن نقطه وجود ندارد! تکنیکی در ساخت که به ندرت در دوچرخه هایی در این بازه قیمت به چشم می خورد. مزیت و نکته مثبت دیگری که در بدنه این دوچرخه می توان یافت کرد دوشاخ کمک دار با قابلیت آزاد کردن و قفل کردن است ولی نکته ای که وجود دارد این است که کیفیت این دوشاخ برای استفاده نیمه حرفه ای و مسیر های نه چندان سخت مناسب است. طبق بررسی های کارشناسان مسترفلش دوشاخ این دوچرخه در پرش ها و بازده چندان خوبی ندارد و البته با درنظر گرفتن قیمت آن این امر طبیعی و معقول است.

دوچرخه فلش الترا 6 | دوچرخه فلش

 

بررسی سیستم دنده الترا 5

سیستم دنده دوچرخه الترا 5 در کنار دیگر قطعات این دوچرخه من جمله سیستم ترمز بازده خوبی دارد و می توان روی آن در سربالایی های نسبتا تند حساب باز کرد. دوچرخه الترا 5 از یک سیستم 24 دنده، 8 دنده در عقب و 3 دنده در جلو بهره می برد که وظیفه تعویض دنده در عقب این دوچرخه با شانژمان شیمانو آلتوس، در قسمت جلو با طبق عوض کن شیمانو تورنی و وظیفه کنترل دنده های این دوچرخه با دسته دنده شیمانو آلتوس می باشد. مطمئنا با این سیستم دنده تمامی نیاز های شما در شهر برآورده خواهد شد و جایی ناامیدتان نخواهد کرد؛ اگر به فکر راندن این دوچرخه در کوهستان های با شیب زیاد و مسیر های سخت هم هستید، طبق تست های انجام شده از سوی کارشناسان مستر فلش این امر امکان پذیر است ولکن نیازمند آن است که فشاری زیادی به دنده های دوچرخه نیاورید و با ملایمت با آن ها برخورد کنید.

بررسی سیستم ترمز الترا 5

دوچرخه الترا 5 نسبت به قیمت خود آپشن های زیادی دارد! چرا که به ندرت در این بازه قیمت دوچرخه مجهز به سیستم ترمز هیدرولیکی خواهد بود. اگرچه این ترمز های هیدرولیکی از یک برند معروف همچون شیمانو نیستند؛ ولی بازده خوبی دارند و در شیب های شدید کوهستانی طاقت خوبی را در تست های مسترفلش از خود نشان دادند. از نگاه کارشناسان مستر فلش سیستم ترمز الترا 5 به خوبی توقعات شما را براورده می کنند و به راحتی می توان گفت دستیابی به این چنین سیتسم ترمزی با این قیمت بی نظیر است!

جمع بندی و تحلیل نهایی: الترا 5 بازده خوب با قیمت به صرفه.

از نظر کارشناسان مسترفلش، دوچرخه الترا 5 در مجموع از قیمت خود خیلی ارزش بیشتری دارد و قابلیت هایی که به شما می دهد فراتر از قیمت خود می باشد. این دوچرخه برای استفاده درون شهر عالی بوده و می توان در مسیر های نه چندان سخت کوهستانی هم روی آن حساب کرد.

 

 

مشخصات بدنه

جنس بدنه
آلومنیوم
دوشاخ
فلش - با قابلیت قفل شدن
فرمان و کرپی فرمان
فلش
طیق قامه
شیمانو | Shimano TY 301
توپی تنه
بلبرینگ
سایز
26
سایز تنه
17
رنگ ها
خاکستری - آبی - مشکی

مشخصات سیستم دنده

دسته دنده
شیمانو آلتوس 310 (Altus)
طبق عوض کن
شیمانو تورنی (Tourny)
شانژمان
شیمانو آلتوس 310 (Altus)
خودرو
شیمانو | Shimano HG200

مشخصات چرخ ها و سیستم ترمز

طوقه
آلومنیوم دو جداره
لاستیک
فلش 1.9
توپی چرخ ها
-
نوع ترمز
دیسکی - هیدرولیکی
برند ترمز
-

مراحل خرید و تحویل کالا در مستر فلش:

  • ورود اطلاعات شخصی شما جهت صدور فاکتور کالا و ورود اطلاعات ارتباطی جهت ارسال به موقع و صحیح کالا
  • تایید اطلاعات وارد شده توسط شما
  • پرداخت بیانه به مبلغ 100,000 تومان به صورت آنلاین
  • تماس تیم پشتیبانی مستر فلش تا ظرف مدت 8 ساعت کاری جهت هماهنگی نهایی جهت ارسال کالا
  • ارسال رایگان دوچرخه به محل تحویل و تسویه نهایی هنگام تحویل کالا
  • ارسال فاکتور خرید به ایمیل شما ظرف مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا

لازم به ذکر است که شرایط خرید و تحویل فوق مختص به شهر تهران می باشد و مشتریان عزیزی که قصد تحویل کالا در خارج از تهران را داشته باشند پس از پرداخت بیانه می بایست به شیوه کارت به کارت با فروشگاه مستر فلش تسویه نمایند و هزینه ارسال کالا را نیز پس از محاسبه پرداخت نمایند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مستر فلش تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس پشتیبان: 09389340538

محصولات مرتبط

مستر فلش - mrflash - فروشگاه دوچرخه