دوچرخه فلش - دوچرخه فلش ultra 6  - خرید دوچرخه الترا 6 -مستر فلش

دوچرخه فلش Ultra 6

قیمت: 850,000

توضیحات کلی

دارای سیستم ترمز دیسکی مکانیکی، شانژمان 21 دنده تورنی (Tourny)، دوشاخ فلش با قابلیت قفل شدن.

تحلیل و بررسی دوچرخه فلش Ultra 6

ارزیابی برند فلش

در سال های اخیر با توجه به رشد صنعت دوچرخه در کشورمان برند های جدیدی در حوزه دوچرخه و دوچرخه سواری به کشورمان ورود پیدا کردند تا علاوه بر رقابت با یکدیگر، تنوع انتخاب برای مشتریان را نیز افزایش دهند تا دیگر محدود به چند برند خاص با قیمت هایی نامعقول نباشیم! یکی از برند هایی که در این صنعت خیلی پر قدرت ظهور کرد و در مدت کوتاهی توانست جایگاه خوبی را در میان دوچرخه سواران کسب کند برند فلش بود. برندی که در ابتدا روز های ورود خود با ساخت و عرضه دوچرخه های ارزان قیمت و با کیفیت ورود خود را آغاز کرد و امروز با توجه به جایگاه خوبی که در میان دوچرخه سواران پیدا کرده، دوچرخه های توریستی، برقی، شهری و دیگر مدل های حرفه ای خود را نیز به بازار عرضه نموده و با استقبال بسیاری از دوچرخه سواران مواجه شده به گونه ای که ذهنیت های سنتی و غلط نسبت به برند های چینی را با کیفیت و قیمت های خود توانسته از بین ببرد.

سری الترای فلش

دوچرخه های سری الترای فلش، دوچرخه هایی با سایز تایر 26 اینچ هستند همگی از بدنه های آلمنیوم و با کیفیت های خوبی ساخته شده اند و بدون استثنا همه مدل های این سری دارای دوشاخ قفل شو و ترمز های دیسکی هستند.

بررسی بدنه و دوشاخ الترا 6

زمانی که به سراغ بدنه این دوچرخه می روید، اولین نوشته ای که بر روی آن توجه شما را به خود جلب می کند، نوشته HIGHQUALTI به معنای با کیفیت بالاست! بله درسته؛ شما با یک هزینه زیر یک میلیون تومان با یک دوچرخه تنه آلومنیوم روبرو هستید که از وزن معقولی بهره می برد و شما به راحتی می توانید آن را بلند کرده و در محل های صعب العبور آن را جا به جا کنید! علاوه بر این دوشاخ این دوچرخه دارای یک قفل فعال و غیر فعال کردن کمک می باشد که در محل هایی که بخواهید کمک را از دور خارج کنید این شرایط براتان مهیا باشد تا به شرایط دلخواهتان دسترسی داشته باشید. ولی نکته ای که هست این است که این دوشاخ این دوچرخه برای پرش های سنگین ساخته نشده است و شما اگر می خواهید از دوچرخه خود در کوهستان برای پرش از موانع استفاده کنید، به شما توصیه می کنیم به فکر یک مدل هایی با دوشاخ سانتور باشید. یکی از دیگر نکاتی که در بدنه دوچرخه الترا 6 وجود دارد، محل نصب ترمز های لقمه ای می باشد! بله درسته دوچرخه الترا 6 که یک دوچرخه با ترمز های دیسکی مکانیکی است، قابلیت نسب و جایگزینی سیستم ترمز لقمه ای را نیز دارد و جای نصب سیستم ترمز لقمه ای نیز در بدنه آن لحاظ شده است.

دوچرخه فلش الترا 6 | دوچرخه فلش

 

بررسی سیستم دنده الترا 6

دوچرخه فلش الترا 6 به طور استاندارد از 21 دنده، 3 دنده جلو و 7 دنده عقب، بهره می برد. وظیفه تعویض دنده در قسمت عقب این دوچرخه را شانژمان شیمانو تورنی به عهده دارد و شرکت فلش برای تعویض دنده در جلو از طبق عوض کن شیمانو TZ استفاده کرده است. شانژمان و طبق عوض کن این دوچرخه نیز از دسته دنده های شیمانو، رده ی EF500 فرمان میبرند تا در سر بالایی ها و سرازیری ها به کمک شما بیایند و دنده ها را متناسب با قدرت و دور پای شما هماهنگ کنند. همانطور که می دانید این رده از لوازم کارایی بالایی دارند و برای مسیر های شهری و یا دوچرخه سواری های سبک شبانه ایده آل هستند؛ ولی اگر تصمیم به راندن این دوچرخه در کوهستان های خاکی و شیب زیاد گرفتید، نباید این نکته را فراموش کنیم که دوچرخه فلش الترا 6 یک دوچرخه حرفه ای میان رده ای می باشد؛ پس سطح توقع شما در مسیر های سخت از این دوچرخه ارزان قیمت به طبع باید پایین باشد.

بررسی سیستم ترمز الترا 6

سیستم ترمز نصب شده در دوچرخه الترا 6 از نوع دیسکی مکانیکی می باشد. همانطور که می دانید ترمز های دیسکی مکانیکی به خوبی ترمز های دیسکی هیدرولیکی نیستند ولی کیفیت ترمز گیری خوبی را به ما میدهند. با سیستم ترمز الترا 6 شما با خیال راحت هر کجا که بخواهید می توانید ترمز گیری های مطمئن داشته باشید به غیر از یک جا! سرازیری های تند کوهستانی.

جمع بندی و تحلیل نهایی: الترا 6 دوچرخه ای ارزان و به صرفه.

از دیدگاه مسترفلش دوچرخه فلش الترا 6 یک دوچرخه ارزان و به صرفه می باشد که برای دوچرخه سواری های داخل شهر مناسب و کاملا ایده آل هست. این دوچرخه با توجه به رنگ بندی های متنوع خود هم انتخاب خوبی برای آقایان و هم بانوان دوچرخه سوار می تواند باشد.

 

 

مشخصات بدنه

جنس بدنه
آلومنیوم
دوشاخ
فلش - با قابلیت قفل شدن
فرمان و کرپی فرمان
فلش
طیق قامه
فلش
توپی تنه
بلبرینگ
سایز
26
سایز تنه
17
رنگ ها
سفید - قرمز - خاکستری - آبی - مشکی - زرد - سبز

مشخصات سیستم دنده

دسته دنده
شیمانو EF-500
طبق عوض کن
شیمانو Tz
شانژمان
شیمانو تورنی (Tourny)
خودرو
شیمانو | Shimano Tz

مشخصات چرخ ها و سیستم ترمز

طوقه
آلومنیوم دو جداره
لاستیک
فلش 2.1
توپی چرخ ها
-
نوع ترمز
دیسکی - مکانیکی
برند ترمز
-

مراحل خرید و تحویل کالا در مستر فلش:

  • ورود اطلاعات شخصی شما جهت صدور فاکتور کالا و ورود اطلاعات ارتباطی جهت ارسال به موقع و صحیح کالا
  • تایید اطلاعات وارد شده توسط شما
  • پرداخت بیانه به مبلغ 100,000 تومان به صورت آنلاین
  • تماس تیم پشتیبانی مستر فلش تا ظرف مدت 8 ساعت کاری جهت هماهنگی نهایی جهت ارسال کالا
  • ارسال رایگان دوچرخه به محل تحویل و تسویه نهایی هنگام تحویل کالا
  • ارسال فاکتور خرید به ایمیل شما ظرف مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا

لازم به ذکر است که شرایط خرید و تحویل فوق مختص به شهر تهران می باشد و مشتریان عزیزی که قصد تحویل کالا در خارج از تهران را داشته باشند پس از پرداخت بیانه می بایست به شیوه کارت به کارت با فروشگاه مستر فلش تسویه نمایند و هزینه ارسال کالا را نیز پس از محاسبه پرداخت نمایند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی مستر فلش تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس پشتیبان: 09389340538

محصولات مرتبط

مستر فلش - mrflash - فروشگاه دوچرخه