اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی دوچرخه در ایران

فروشگاه اینترنتی مستر فلش، متشکل از یک تیم جوان و پر ذوق این افتخار را دارد که از بهار سال 1394 فعالیت خود را در حوزه فروش اینترنتی دوچرخه آغاز نموده و از همان ابتدای همکاری خود با حمایت کم نظیر شما مشتریان عزیز و وفادار رو به رو گردد. حال به پاس قدردانی از حمایت های شما عزیزان با برنامه ها و خبر هایی خوب در سال 96 به کنار شما خوبان بازگشته ایم تا بهترین خدمات را به شما عرضه نماییم.

Product Img

چرا مستر فلش؟

تیم فنی و فروش فروشگاه مستر فلش، در روز های آغازین فعالیت خود، فروش خود را با دوچرخه های برند فلش شروع نمودند. این اتفاق سبب گشت تا ما توسط برخی از شما عزیزان با نام آقای فلش یاد شویم، که باز هم به پاس قدردانی همراهیتان در سال 1394 با نام مستر فلش وب سایت خود را راه اندازی نمودیم.

چرا از مستر فلش خرید کنیم؟

فروشگاه مستر فلش با بیش از دو سال تجربه در حوزه فروش اینترنتی دوچرخه، از همان ابتدا سرلوحه اصلی خود را ارسال آسان، سریع و ارزان دوچرخه ها قرار داد و هم اکنون این افتخار را دارد که پس از دو سال پایبندی بر این اصول، به رضایت 100% ای تمام مشتریانش رسیده و با حمایت های مشتریان وفادارش قصد دارد گام های بیشتری در این حوزه بر دارد. حال شما نیز می توانید با خرید از مستر فلش، علاوه بر تجربه ی خریدی آسان و مطمئن، به جمع مشتریان وفادار مستر فلش بپیوندید و ما را در این راه حمایت نمایید.